Wirtuoz piekarniczych innowacji
 
 

Nie przegap Swojej szansy na dofinansowanie Nie przegap Swojej szansy na dofinansowanie

2011-09-15

NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY NA DOFINANSOWANIE

Termin składania projektów:
od 15 września 2011 do 7 grudnia 2011-09-03


Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy zainteresować Państwa ofertą naszej firmy oraz zachęcić do pozyskania środków unijnych na zakup innowacyjnych urządzeń do produkcji piekarniczej i cukierniczej poprzez udział w następującym programie dla województwa śląskiego:

REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Konkurs: Badania i rozwój technologiczny, innowacje i przedsiębiorczość dla małych i średnich przedsiębiorstw

Oferujemy Państwu profesjonalną, kompleksową pomoc w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu źródeł finansowania, w diagnozowaniu potrzeb w Państwa zakładzie oraz wdrażaniu najlepszych rozwiązań inwestycyjnych.
Firma Genesis posiada 15-letnie doświadczenie w branży i jest partnerem europejskich liderów wśród producentów urządzeń dla piekarnictwa i cukiernictwa.
Urządzenia, którymi chcielibyśmy Państwa zainteresować pod względem funkcjonalności stanowią potwierdzone certyfikatami innowacyjne rozwiązania na rynku europejskim, co znacznie zwiększa szansę wniosku na uzyskanie dofinansowania.
Współpracujemy z firmami specjalizującymi się w sporządzaniu wniosków oraz prowadzeniu dokumentacji projektów konkursowych i możemy pochwalić się licznymi sukcesami w pozyskiwaniu dotacji z UE w innych województwach.

Dzięki pozyskanym środkom Państwa zakłady mają dużą szansę rozwoju i unowocześnienia parku maszynowego. Jeśli zainteresuje Państwa nasza oferta współpracy prosimy o kontakt pod niżej podanymi numerami telefonów.

Zachęcamy do skorzystania z programu!

 

   
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych Zrozumiałem
 
 
© Bakeres Sp. z o.o.
realizacja: