Wirtuoz piekarniczych innowacji
 
 

Targi IBA 2015 Targi IBA 2015

2015-08-05

    Kluczowe na skalę światową Targi IBA 2015 odbędą się ponownie w Monachium skupiając ponad 1200 wystawców z branży piekarniczej i cukierniczej oraz około 70 tys. gości. IBA stanowi idealną platformę dla zaprezentowania nowości z każdego segmentu branży równolegle pozwalając na kompleksowy przegląd trendów w poszczególnych sektorach rynku. Gośćmi targów są zarówno liderzy w produkcji pieczywa i wyrobów cukierniczych jak też branży przekąsek, hurtownicy, piekarnie przemysłowe ale także producenci wyrobów małoseryjnych i tradycyjnych szukający najlepszych rozwiązań w zakresie wyposażenia swoich zakładów oraz wszelkiego rodzaju surowców.

    Przez okres trwania targów IBA 2015 będziemy obecni na stoiskach naszych partnerów - Sottoriva oraz Tagliavini. Prezentować będą oni swe urządzenia oraz przeprowadzać próbną produkcję i wypieki.
    Sottoriva demonstrować będzie maszyny piekarnicze oraz cukiernicze na stoiskach B2.350 oraz B2.351, natomiast Tagliavini, wraz ze swoimi słynnymi piecami piekarniczymi oczekiwać będzie na Państwa na stoisku A5.351.

    Szanowny Kliencie, jeśli mocno rozważasz zakup urządzeń piekarniczych i planujesz wyjazd do Monachium na targi IBA 2015 odwiedź stoiska Tagliavini i Sottoriva. Skontaktuj się z nami. Zostań naszym gościem.

    Zapraszamy jednocześnie do odwiedzenia oficjalnej strony targów IBA: http://www.iba.de/en/, oraz stron
Tagliavini: http://www.tagliavini.com/ i Sottoriva: http://www.sottoriva.com/eng/sottoriva-1Prosimy o kontakt pod numerem tel. 508 195 851
e-mail: handlowy@bakeres.pl

   
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych Zrozumiałem
 
 
© Bakeres Sp. z o.o.
realizacja: