Wirtuoz piekarniczych innowacji
 
 

Ruszyły dotacje w województwie podkarpackim. Ruszyły dotacje w województwie podkarpackim.

2016-01-17

     Od 19 stycznia do 31 marca 2016 roku trwa nabór wniosków na działanie 1.4.Wsparcie MŚP, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

     Wsparcie będzie udzialane na projekty mające na celu rozwój MŚP, w tym także piekarni i cukierni, poprzez inwestycje w rzeczowe aktywa trwałe, niezbędne do wprowadzenia na rynek nowych bądz ulepszonych produktów lub usług. Pula środków przeznaczona na dofinansowanie projektów wynosi aż 200 000 000 zł. Minimalny poziom wydatków kwalifikowalnych projektu to 100 000 zł, a maksymalny to aż 4 000 000 zł.

     Szczegóły pod linkiem:
http://www.rpo.podkarpackie.pl/index.php/nabory-wnioskow/562-1-4-wsparcie-msp-1-4-1-dotacje-bezposrednie-typ-projektu-rozwoj-msp

   Zachęcamy wszystkie piekarnie i cukiernie do składania wniosków. Z naszej strony gwarantujemy fachowe doradztwo i wsparcie przy doborze maszyn i urządzeń do Państwa piekarni lub cukierni. Mamy duże doświadczenie w wyposażaniu i urządzaniu piekarni i cukierni w najwyższej klasy sprzęt zakupiony z środków pozyskany z Unii Europejskiej. Jesteśmy specjalistami w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych. W naszej ofercie posiadamy zarówno linie do pieczywa, jak i szerokie spektrum pieców piekarniczych i cukierniczych. - posiadających Certyfikaty - Opinie o innowacyjności - wydane i potwierdzone przez prestiżowe jednostki naukowe. Jesteśmy profesjonalistami i z pełną odpowiedzialnością podejmiemy się zleconych nam zadań.

      Jeśli planujesz ubiegać się o dofinansowanie na urządzenia do swojej piekarni lub cukierni - prosimy o kontakt pod numerem: +48 508 195 853 lub biuro@bakeres.pl

   
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych Zrozumiałem
 
 
© Bakeres Sp. z o.o.
realizacja: