Wirtuoz piekarniczych innowacji
 
 

Zmiana nazwy firmy Zmiana nazwy firmy

2012-04-03

Informujemy, że z początkiem roku 2012 firma Genesis zmieniła nazwę na BAKERES i pod taką nazwą będziemy kontynuować naszą działalność handlowo-usługową na rynku piekarniczym.

Zmiana nazwy podyktowana jest kilkoma względami; po pierwsze, chcemy tworzyć nową jakość opartą na nowych urządzeniach i nowych technologiach, ponieważ w ciągu ostatnich kilku lat to one zaczęły odgrywać główną rolę w naszej działalności, marginalizując sprzedaż urządzeń używanych, z którą byliśmy zawsze kojarzeni.

Po drugie, chcemy, aby nazwa jednoznacznie i nie tylko na polskim rynku odzwierciedlała piekarniczą specjalizację firmy. Ponadto w nowej nazwie chcemy podkreślić nasz związek z Podkarpaciem i jego stolicą, Rzeszowem, bo tutaj znajduje się nasza siedziba i stąd pochodzimy.

Jednocześnie informujemy, że nie zmieniają się dane adresowe i księgowe firmy – zmiana dotyczy jedynie nazwy i jest elementem „odświeżenia” i unowocześnienia wizerunku. Będziemy się bardzo starali, aby nowa nazwa szybko i pozytywnie utrwaliła się wśród naszych klientów.

Z poważaniem

Witold Siry

                                                                                                                                                 Prezes Zarządu

   
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych Zrozumiałem
 
 
© Bakeres Sp. z o.o.
realizacja: