Wirtuoz piekarniczych innowacji
 
 

STATIC - termoolejowy piec wózkowy GPG

Static - piec wózkowy z opatentowanym systemem ogrzewania. Idealny do wypieku chlebów foremkowych, ciast i ciasteczek. Dodatkowo piec Static można wykorzystać do wypieku różnego rodzaju pieczywa od chleba po drobne ciasteczka.

Właściwości techniczne pieca - budowa płyt grzewczych sprawiają, że piec ten jest wyjątkowo oszczędny i wygodny w użytkowaniu. Opatentowany system cyrkulacji oleju w płytach grzewczych zapewnia łagodny, a jednocześnie intensywny przekaz ciepła do wypiekanych produktów. Dzięki dużej pojemności cieplnej, temperatura pieca utrzymuje się na stałym poziomie i nie zmienia się w trakcie np. otwierania drzwi w celu wprowadzenia nowych produktów do pieca. To z kolei wpływa na dużą oszczędność energii, a gotowe produktu charakteryzuje wysoka jakość i równomierność wypieku. Piec GPG STATIC pozwala na wypiek chleba z chrupiącą skórką o aromatycznym smaku i delikatnym miękiszu, niczym w chlebie z piekarni rzemieślniczej. Piece wózkowe STATIC nie mają wentylatora cyrkulacyjnego, pieczywo jest chrupkie, wilgotne, aromatyczne.

 

Piec wózkowy termoolejowy Static jest wygodny w załadunku i rozładunku - proces ten jest identyczny jak w piecu obrotowym i polega na wjeździe i wyjeździe wózka. Piece mogą być jedno lub dwu-wózkowe, o różnych wymiarach wózka. Proces wypieku jest kontrolowany za pomocą panelu sterowania wyposażonego w 99 programów. Piece posiadają wiele różnych funkcji dobieranych indywidualnie do potrzeb.


ZDJĘCIA

FILMY

Prezentacja fabryki GPG

Piec wózkowy termoolejowy Static

Piec wózkowy termoolejowy Static - różne wypieki


ARTYKUŁY PRASOWE

WYBRANE REALIZACJE

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

   
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych Zrozumiałem
 
 
© Bakeres Sp. z o.o.
realizacja: