Wirtuoz piekarniczych innowacji
 
 

STATIC REFRAC - termoolejowy piec półkowy GPG

STATIC REFRAC - piec półkowy termoolejowy z opatentowanym systemem ogrzewania. Idealny do wypieku wszystkich rodzajów chleba, w tym także rzemieślniczego, innego pieczywa oraz wyrobów cukierniczych.

Oprócz elementów wyposażenia technicznego pieca Static , piec STATIC REFRAC zawiera płyty ogniotrwałe, które są zamontowane bezpośrednio nad płytami grzewczymi, co umożliwia idealne wypieki tradycyjne.

Właściwości techniczne pieca - budowa płyt grzewczych sprawiają, że piec ten jest wyjątkowo oszczędny i wygodny w użytkowaniu. Opatentowany system cyrkulacji oleju w płytach grzewczych zapewnia łagodny, a jednocześnie intensywny przekaz ciepła do wypiekanych produktów. Dzięki dużej pojemności cieplnej, temperatura pieca utrzymuje się na stałym poziomie i nie zmienia się w trakcie np. otwierania drzwi w celu wprowadzenia nowych produktów do pieca. To z kolei wpływa na dużą oszczędność energii, a gotowe produktu charakteryzuje wysoka jakość i równomierność wypieku. Piec GPG STATIC REFRAC pozwala na wypiek chleba z chrupiącą skórką o aromatycznym smaku i delikatnym miękiszu, niczym w chlebie z piekarni rzemieślniczej. Pieczywo może być  wypiekane bezpośrednio na płytach lub na wózku z blachami.

Piec STARTIC REFRAC wraz z automatyczną ładowarką TRANSFER ofertuje kompletny system do pieczenia o następujących zaletach:

- duża powierzchnia wypieku na płytach, przy niewielkiej powierzchni piekarni.

- wysokiej jakości, równomierne i powtarzalne wypieki.

- w zależności od produktu, który ma być wypiekany możliwość użycia od 6 do 10 półek.

- prosta obsługa.

- załadowanie i rozładowanie całego pieca odbywa się bardzo szybko, co pozwala na zoptymalizowanie procesy wypieku i efektywności termicznej pieca, ponieważ zapobiega utracie ciepła.ZDJĘCIA

FILMY

Piec półkowy termoolejowy Static Refrac

Automatyczny załadunek pieca termoolejowego


ARTYKUŁY PRASOWE

WYBRANE REALIZACJE

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

   
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych Zrozumiałem
 
 
© Bakeres Sp. z o.o.
realizacja: