Wirtuoz piekarniczych innowacji
 
 

Elektryczny piec wsadowy TRONIK

TRONIK - elektryczny nie znaczy drogi w eksploatacji. Piec TRONIK jest bardzo popularny w wielu sieciach hipermarketów i supermarketów w całej Europie, ponieważ znakomicie się w nich sprawdza.

TRONIK - jest Idealnym piecem przy produkcji zróżnicowanej pod względem ilości, gdzie ważne jest, aby nie wykorzystywać całego pieca do wypieku, lub gdzie wymagana jest rożna temperatura wypieku, a ilość pieczywa nie wystarcza do wypełnienia całego pieca w danym czasie wypieku

Firma Tagliavini do perfekcji opanowała obniżanie kosztów eksploatacji pieców elektrycznych.

Jest to piekarniczy piec elektryczny o średnim zużyciu energii ok 1,8 kWh/1 mkw pow. wypiekowej, czyli piec ok 15 mkw powierzchni wypiekowej zużywa ok 27 kW energii na godzinę. Moc maksymalna tego pieca to ok. 3 kW/1 mkw powierzchni wypiekowej.
W piecach TRONIK można również regulować moc niezależnie dla każdej komory oraz sterować mocą w komorze wypiekowej, np. więcej mocy skierować na gorę, a mniej na dół komory wypiekowej (lub odwrotnie). W piecach tych stosuje się innowacyjny system załączania grzałek, gwarantujące, ze amplituda temperatury jest bardzo niewielka i zbliżona do zadanej, co gwarantuje niskie zużycie energii. Dla równomiernego wypieku z przodu zastosowano grzałki w kształcie spirali. Dobre rozwiązania konstrukcyjne w piecu oraz właściwe wykorzystana energia elektryczna zamieniona na cieplną, zapewnia, że piec TRONIK jest prawdziwa znakomitością w grupie pieców elektrycznych.

ZDJĘCIA

FILMY

elektryczny piec wsadowy TRONIK


ARTYKUŁY PRASOWE

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

   
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych Zrozumiałem
 
 
© Bakeres Sp. z o.o.
realizacja: