Wirtuoz piekarniczych innowacji
 
 

DINAMICA - automatyczna dzielarko-zaokrąglarka o zakresie wagowym 20-180g

Dzielarko-zaokrąglarka stworzona do produkcji bułek, okrągłego chleba, hamburgerów, pity oraz pizzy - z 4,5 lub 6 rzędów, w zakresie wagi kęsa 20 do 180 g. DINAMICĘ wyróżnia precyzja wagi kęsów ciasta oraz wysoka jakość zaokrąglania.

Znakomicie nadaje się do pracy zarówno z luźnym jak i pól-twardym ciastem. Ciasto, delikatnie obrabiane za pomocą gwieździstego systemu dozującego porcjowane jest w komorach, które odpowiednio wyregulowane zapewniają wymaganą wagę kęsów. Podzielone ciasto następnie umieszczane jest w zaokrąglającym bębnie wymiennym - w zależności od potrzebnej gramatury. Podczas pracy maszyny, możliwa jest równoczesna i niezależna regulacja prędkości zaokrąglania i produkcji.
Bębnowo-taśmowe zaokrąglanie kęsów w dzielarko-zaokrąglarce DINAMICA zapewnia perfekcyjny efekt końcowy, gdzie produkcja jest możliwa nawet przy 170% wydajności ciasta.

ZAKRES WAGOWY I WYDAJNOŚĆ
DINAMICA przystosowana jest do dzielenia i zaokrąglania kęsów ciasta o wadze 20-180 g, a wydajność oscyluje w zakresie do 9600 sztuk/ godzinę.

ZDJĘCIA

FILMY

Prezentacja maszyny

Produkcja

Zmiana bę™benków i regulacja tłoków

Czyszczenie

PLIKI DO POBRANIA

ARTYKUŁY PRASOWE

WYBRANE REALIZACJE

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

   
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych Zrozumiałem
 
 
© Bakeres Sp. z o.o.
realizacja: