Wirtuoz piekarniczych innowacji
 
 

Rogalikarka Sottoriva C 600/inox

Doskonała do produkcji rogalików, podkładów do pizzy, drożdżówek czy bułek do hot-dogów,

Rogalikarka C600 Inox, której producentem jest SOTTORIVA - rodzinna firma o wielopokoleniowej tradycji, a obecnie jedna z największych w Europie, znakomicie sprawdza się w produkcji wszelkiego rodzaju rogalików, spodów do pizzy, drożdżówek a także bułek do hot-dogów w małych i średnich piekarniach i cukierniach. W Polsce urządzenia tej firmy pracują od ok. 20 lat, a na świecie od ponad 70 zapewniając kontynuację ich jakości.

Szerokość robocza urządzenia to 600 mm. Proces obróbki ciasta odbywa się poprzez podawanie ciasta i pobieranie gotowego wyrobu z tej samej strony urządzenia, lub pobieranie gotowego produktu może odbywać się z drugiej strony urządzenia. Maszyna wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej. Posiada regulację grubości ciasta i odległości pomiędzy wałkami, które mogą być dostosowywane samodzielnie w zależności od potrzeb. Dla wygody użytkownika wyposażona jest w kółka dla łatwego przemieszczania, co jest tym łatwiejsze biorąc pod uwagę niewielką wagę urządzenia- tylko 140 kg.

ZDJĘCIA

FILMY

Rogalikarka Sottoriva

Produkcja pizzerek

Produkcja rogalików

Produkcja chałki

Produkcja hamburgerów

PLIKI DO POBRANIA

ARTYKUŁY PRASOWE

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

   
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych Zrozumiałem
 
 
© Bakeres Sp. z o.o.
realizacja: