Aktualności

07 grudnia 2017

Zainwestuj w urządzenia, które zastąpią ludzi

Zainwestuj w urządzenia, które zastąpią ludzi

Branża cukierniczo-piekarnicza od kliku lat zmaga się z problemami z zatrudnieniem. Większość właścicieli piekarni czy cukierni potwierdza, że brakuje „rąk do pracy”, a wymagania konsumentów stale rosną. Klienci oczekują nowych produktów, zawsze świeżych i w niskiej cenie.

Rozwiązaniem dla piekarni jest inwestycja w urządzenia, które gwarantują zmniejszenie zatrudnienia. Wśród urządzeń, które zastąpią od 2 do 4 osób w zależności od wielkości produkcji są:

 

LINIE DO BUŁEK SOTTORIVA

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama linii do pieczywa, firmy SOTTORIVA . Tym, co je wyróżnia, jest możliwość dowolnej konfiguracji modułów linii wg własnych potrzeb.

 

MINI LINE

Linia polecana dla małych i średnich piekarni, gdzie produkowany jest szeroki asortyment drobnego pieczywa w niewielkich, dziennych ilościach, a obsługa jest jednoosobowa.

 

HI LINE

Linia polecana do dużych zakładów, gdyż jej wydajność to ok. 9600 szt./h w 6 rzędach, o zakresie wagowym od 20 do 180 gramów.

 

LINIA DO CHLEBA OPTIMA

Linia do chleba OPTIMA wraz z wywrotnicą to połączenie prostoty i efektywności, w bardzo atrakcyjnej cenie. Umożliwia oszczędność w zatrudnieniu do 3 osób przy produkcji chleba, a jednocześnie nie wymaga zmiany dotychczasowej receptury ciasta.

 

SYSTEMY ZAŁADUNKOWO-ROZŁADUNKOWE DO PIECÓW WSADOWYCH

Systemy załadunkowo-rozładunkowe SARGO i KRONOS kilkukrotnie skracają czas załadunku i rozładunku pieców wsadowych. Obsługiwane są przez jedną osobę lub nawet bez udziału człowieka (w przypadku sterowania w pełni automatycznego). W zależności od potrzeby mogą być jedno lub wielkopoziomowe. Współpracują z piecami różnych producentów.

 

PIECE TERMOOLEJOWE Z SYSTEMAMI ZAŁADUNKOWYMI

Piece termoolejowe GPG GROUP dostępne są w wersji wózkowej oraz półkowej. Są  wyjątkowo oszczędne, a jednocześnie gwarantują wysoką jakość wypieków oraz wszechstronność produkcji. Zapewniają wygodny i szybki w załadunek.